Який інструмент потрібен для виготовлення та збирання меблів?
У виготовленні або збірці всіх можливих меблів використовують різні інструменти. Звичайно, можна обійтися стандартним набором пристосувань, які знайдуться у будь - якого господаря на озброєнні. А втім, доступ до відповідного інструмента можна значно спростити цей процес. Ми дізнаємося, який інструмент треба купити, щоб полегшити собі життя.
Основні інструменти
Зауважте, що професійний інструмент для збирання окремих меблів повинен містити пристрої для згортання, різання, закручування та вимірювання. У такому комплекті обов'язково повинні входити:
-
Дрель.
-
Шуруповерт.
-
Лобзик.
-
Шліфувальна машина.
Не важливо, який варіант мережі або акумулятор прийшов вам на думку. Головне, щоб з ним було зручно працювати. Крім того, якщо необхідно, ви зможете придбати більш потужний інструмент або варіант, що має розширений функціонал.
Дарель
Ключовим елементом будь-якої майстерні з виробництва меблів є дриль. Перш за все, ви можете заощадити електроенергію з функцією шуруповерту і удару. Такі параметри дозволять не купувати шуруповерт і перфоратор. Останній потрібен для монтажу готових меблів.
Крім того, значно меншою буде можливість регулювання швидкості обертання для зміни обертів, виходячи з поточної задачі.
Шуруповерт
Цей інструмент є незамінною « зброєю» для збирання або виготовлення меблів як у домашніх умовах, так і на фабриці. Шуруповерт необхідний для встановлення меблевої фурнітури, згоряння та вкручування. Є моделі, які мають ударну і імпульсну функцію.
Рекомендовано звертати увагу на модель з акумуляторами. Такі прилади дуже зручні для роботи, і вони дозволяють збирати меблі навіть тоді, коли немає електрики.
Заміна оснастку максимально швидко допоможе швидко затиснутому патрона. Це дуже важливо, адже часто доводиться змінювати різні свердлаЩе буде корисно працювати у двох різних швидкостях крутого моменту.
Локзик
Важливим інструментом для виготовлення меблів з ДСП та інших матеріалів є електролобзик. За його допомогою можна вирізати частини меблів або фігурні вироби. Ви можете застосовувати його для:
-
Вирізання вирізів під вбудовувану техніку.
-
підгонки розмірів;
-
розпил полотен;
-
зокруглення кутів і фігурний виріз.
За допомогою механізму електрообзика можна регулювати швидкість і змінювати кут нахилу полотна. Слід також розуміти, що для роботи з металом потрібні спеціальні пилки.
Шліфмашина
Для вирівнювання і зачищення поверхні або лінії зрізу використовують шліфувальний механізм. Інструмент ефективно виконує процес знімання старої фарби і лака. Крім того, не можна використовувати обладнання для обробки основи перед нанесенням ЛКМ.
Додаткові інструменти
Для виготовлення меблів або її збирання знадобляться інші допоміжні інструменти. Далі ми ознайомимося з найбільш потрібними з них.
Спочатку поговоримо про Пилку на дискЇї сфера застосування величезна. Зокрема, тут йдеться про розпилення меблів, столиць і т.д. Інструмент широко використовується для роботи з ДСП або масивом деревини.
Ви можете замінити електропілу ножем, якщо придбати сттусло. За допомогою цього пункту можна виконувати риштування під певним кутом.
Прибори для вимірювань
Для самостійного виготовлення меблів не обійтися без вимірювального інструменту:
-
Рулетка.
-
Лінійка з металу (не менше ніж 100 см).
-
Сталевий багатокутник.
-
Штангцінциркуль.
-
Лазерний рівень.
-
Вуглецьмери і т.д.
Для таких інструментів краще не заощаджувати.
Ручний інструмент
У будь-якій столярній майстерні обов'язково повинні бути такі інструменти:
-
Піла для дерева і металу;
-
набір стамесок;
-
кусачки, плоскогубці, пасатіжі;
-
лобзики, рубанки;
-
Хрестові та плоскі відгортки;
-
кіянки і молотки.
Крім того, можна купити мебліний степлер. Він знадобиться вам при встановленні меблів або ж оббивки м’якими матеріалами.
Расходники и оснастка
Ключовим елементом в будь-якій сучасній майстерні повинен бути верттак. Стільниця має обробити струбцинами і тисками для фіксації заготовок. З оснастки потрібно подбати про існування таких елементів:
-
Свердла Форстнера.
-
Коронки по дереву.
-
Свердла по дереву, металу.
-
Комплект біт.
Тепер ви знайомі з основними інструментами, необхідними для виготовлення та збирання меблів. Головне, звертайте увагу на перевірені часом бренди, яким ви повністю довіряєте. Крім того, слід відзначити один момент. Суть у тому, що не обов’язково відразу купувати весь набір необхідних інструментів. Ви завжди зможете зробити це поступово, відповідно до потреби.