Продавець Меблі - інструмент розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
77 відгуків
Найкраща пропозиціяТовар дня

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 09.09).

+380 (98) 244-29-05
Меблі - Інструмент

Струбцини: різновиди, використання, як правильно обрати

Струбцини: різновиди, використання, як правильно обрати

У процесі виготовлення меблів або виконання інших операцій з’являється потреба у використанні затисненого інструмента. З його допомогою майстер може звільнити руки і більш комфортно взаємодіяти з подробицями. Правильно підібрані струбцини можуть замінити кілька помічників і зроблять роботу якомога комфортнішою. У цій статті ми розглянемо, як вибрати правильний шлях стубцини, а також ознайомимося з їх видами і спеціфікою застосування.


 

Призначення і види струбцин

 

Варто зазначити, що сьогодні кожен може купити стубцини. Але в цьому випадку дуже важливо вибрати найкраще рішення для ваших потреб. Проблема полягає в тому, що існує досить багато подібних притиснених пристроїв. Тому дуже важливо мудро вибирати їх.

 

Поняття струбцина пов'язане з тисками. Обидва інструменти належать до однієї категорії пристосувань. Основною відмінністю є принцип дії. Тіски є стаціонарним інструментом, який жорстко фіксується на робочій поверхні і застосовується для роботи з металом. А ось стубцина призначена для одночасного затискача кількох деталей і забезпечення взаємодії між ними. Частіше застосування стубцини Лише столярні роботи.

 

Сучасні потужні стубцини дозволяють комфортно працювати в будь-якій відповідній площині. Серед інших переваг цієї категорії інструментів слід виділити:

  • відносно невелика вага;

  • дозволяють звільнити руки майстра;

  • можливо застосування 10 струбцин і більше;

  • Висока надійність захоплення;

  • підходить для роботи з будь - якими потрібними матеріалами (дерево, метал, пластик, скло тощо).

  • Розмаїття різних видів струбцин для різних робіт.

 

Після того, як ми розібралися зі сферою використання струбцин, ми повинні розповісти про їх різні види. Розділяють струбцини двох видів:

  1. Універсальні.

  2. Узкоспеціалізовані.

 

Поговоримо про кожен з них зокрема.


 

Універсальні струбцини

 

Якщо ви хочете замовити стубцини, то, мабуть, зустрінете їх у продажу. Універсальні струбцини підійдуть для застосування в будь-яких сферах діяльності. Особливо їх набувають для гаража, дому, невеличкої майстерні, або столярної. Універсальні струбцини поділяються на дві категорії:

  1. G-подібні або С-подібні. Відрізняється притисненою платформою і рухомого гвинта. Пристосуються по кілька штук для затискання важких або великих деталей.

  2. F-подібні. У неї є нерухома напрямна, по якій зміщується нижня частина струбцини. Таким чином можна регулювати ширину захоплення. Вироби використовуються для надійної фіксації заготовок до нерухомої площині (верстак, стіл). Завдяки цьому ви зможете почуватися комфортно під час виконання роботи.

 

Універсальні струбцини можна використовувати для будь-яких робіт. Вони дуже зручні, легкі і малогабаритні.

 

Слід розуміти, що струбцини різняться за потужністю, габаритом, масивністю основи, матеріалом. Це істотно впливає на вибір таких твердих елементів. Наприклад, для невеликих побутових робіт можна використовувати класичні струбцини 150-300 мм. Якщо перед вами буде габаритна або будівельна робота, то слід вибрати потужні струбцини зі швидкістю 300 мм.


 

Струбцини призначення

 

Ця категорія, як і сьогодні, є дуже важливою. Але на відміну від струбцин такого типу від універсальних моделей є те, що вони знайшли застосування в конкретних сферах діяльності:

  1. Торцевые. Нагадує свою форму C-подібні струбцини. Однак кількість притиснених гвинтів — 3 шт. Вони необхідні для роботи з кромками і торцями. Торцеві струбцини зручні для таких робіт, але для встановлення потрібно мати ряд навичок.

  2. Тригерні (швидкісні). Такий вид струбцин відрізняється традиційною F-подібною формою і спеціальним механізмом автоматичного стискання. Ними дуже зручно, швидко і легко користуватися навіть однією рукою.

  3. Вуглові. Принцип зажиму і конструкції такі ж, як і кутових тисків для зварювання. Можливий монтаж на столі (верстаку), завдяки якому можна працювати з дерев’яними деталями при формуванні прямих кутів. Гарна кутова струбцина повинна бути в будь-якій майстерні.

  4. Пружні. Такі струбцини нагадують прищепку. Форма ручки зручне. Вони чудово підходять для роботи з некрупними деталями. Фіксація делікатна і надійна. Дуже добре склеїти пластик або деревину.

 

Подібна різноманітність видів струбцин дозволяє кожному купити інструмент залежно від поточних потреб.


 

Як мені вибирати стубцини?

 

Ми розглянули, які бувають струбцини. Залишається лише кілька простих порад, які допоможуть вам правильно їх вибрати. Потрібно пам'ятати декілька речей:

  1. По - перше, слід дуже уважно придивитися до типу різьблення затисненого гвинта. Оптимальне вирішення — це великі різьблення (трапецієподібна або наполеглива). Це дозволить забезпечити більше зусиль стиснення в порівнянні з дрібною метричною.

  2. Наконечник має плоский і щільний майданчик.

  3. Притиснений майданчик слід вибирати правильно. Вона повинна бути досить широкою і не зливатися з корпусом. Інакше можуть виникнути перекоси.

  4. Ручка струбцини повинна бути максимально зручною. У деяких моделях вона дерев’яна або прорізнена. У цьому вам допоможе особистий досвід або особисті уподобання.

 

Струбцина - це незамінний інструмент для вашої майстерні. Рекомендуємо вам вибрати якісні моделі від випробуваних виробників. Такі вироби, безперечно, будуть вам у пригоді протягом багатьох років.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner