
Ніж змінний твердосплавний, 30х12х1,5 мм для ДСП, МДФ Ceratizit (Люксембург)
570 ₴
- В наявності
- Код: 4.ПП.30.KCR02
+380 (98) 244-29-05
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ножі твердосплавні (HM) з 2 різальними крайками для ДСП, МДФ і Фанери.
Прямі строгі (фугвальні), призначені для прямолінійної обробки м'яких і твердих порід
деревини, фанери, ДСП, МДФ (MDF), ХДФ. Встановлюються на прямі і профільні фрезерні головки,
пазові і четвертні фрези з механічним кріпленням різальних пластин. Використовуються для роботи
інструменту на фрезерних і чотирибічних днищах-фрезерних верстатах.
Матеріал: твердий сплав (карбід-вольфрам) KCR02+, фірми Ceratizit.
Форма ножа прямокутна, дві різальні крайки, два установлювальних отвори d = 4,1 мм.

Таблиця розмірів і позначень змінних прямих твердосплавних ножів HM (мм):
| L | H | T | C | B* | Артикул |
| 30 | 12 | 1,5 | 14 | 35* | 4.П.30KCR02 |
постачання в пластикових коробках по 10 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Люксембург |
| Виробник | Ceratizit |
| Тип | Стругальний ніж |
| Твердосплавна напайка | Так |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Товщина | 1.5 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴



