Фреза радіусна з напрямком підшипником на торці (WPW, Ізра). Радіус округлення = 31,8 мм.
Царський виробник WPW пропонує серію фрез RW в лінійці радіусних (крайкових) фрез.
Фрези комплектуються підшипником із зовнішнім діаметром = 12,7 мм.

Фрези з внутрішнім радіусом і нижнім підшипником допоможуть Вам легко закруглити гострі грані
стільниці, ступені, поручня тощо. Змінюючи висоту фрезерування, можна отримати сходинку, як
на чертеже:

Заходи безпеки: під час роботи з фрезами великого діаметра знімайте матеріал поступово,
за кілька проходів. Будьте особливо обережні під час роботи з короткими заготовками. Завжди працюйте
на фрезерному столі зі встановленим паралельним упором. Фрези з радіусом заокруглення від 25,4 мм і більше,
мають використовуватися тільки з використанням фрезерного столу.

Технічні характеристики та позначення інструмента:
| R | D | В | L | d | Артикул |
| мм | мм | мм | мм | мм | |
| 31,8 | 76,3 | 38 | 98 | 12 | RW32002* |
* - максимальна швидкість обертання 16000 об/хв
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Конструкція | Напайна |
| Виробник | WPW Engineering |
| Тип | Фреза |
| Стан | Новий |
| Довжина загальна | 98 мм |
| Діаметр робочий | 76.3 мм |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 12 мм |
| Радіус | 31.8 мм |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Наличие подшипника | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання | Кінцева |
- Ціна: 7 960 ₴



